Цікаві факти про діяльність замміністра економіки Юлії Ковалів

Юлия Ковалив

Юлия Ковалив

КОВАЛІВ Юлія Ігорівна

Перший заступник міністра економіки. Бувший член державного регулятора Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Ковалів Юлія Ігорівна.
Стисла довідка що була на сайті НКРЕКП: народилася у 1985 році в Івано-Франківську.

У 2006 році закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія”, а у 2010 році Національну академію державного управління при Президентові України. До призначення членом комісії працювала консультантом з економічних питань Міжнародного благодійного фонду “Фонд економічних реформ в Україні”.

Інформації зі сторінки у ФейсБуку.

На сторінці зазначається про навчання в Школі Кеннеді Гарвардського Університету
(Harvard Kennedy School).

Та жодного згадування за останні 15 років про випускницю Школи Кеннеді Гарвардського Університету з ім’ям Юлія та прізвищем Ковалів (чи Боднар – це дівоче прізвище) в офіційних джерелах немає.

“Навчанням” була 8-ми денна ознайомча екскурсія продовж якої її учасникам розказували загальні речі про університет, саму школу, а також про поточну економічну ситуацію. На цю екскурсію Ковалів їздила, як член Президенського кадрового резерву “Нова еліта нації”.

У 2011 році Юлія Ковалів входила до президенського кадрового резерву Віктора Януковича. Протекцію їй склала на той час впливова Ірина Акімова.

Ковалів була прихильніцею та послідовницею пані Акімової і на кожному кроці вважала за необхідне підкреслити економічний геній своєї патрони, а її місце на той час був вже згаданий Міжнародний благодійний фонд “Фонд економічних реформ в Україні”. Офіційний сайт фонду до сих пір розповідає про програму реформ Януковича. Останні новини сайту датуються 2011 роком. Ці новини посилаються на виступи Януковича та Клюєва.

В якості останньої новини фігурує інформація від 2 вересня 2011 року про те, що уряд схвалив загальнодержавну програму подолання та запобігання бідності на період до 2015 року. Подібно, що над такими програмами успішно працювала Юлія Ковалів під керівництвом Ірини Акімової.

Можливо як раз через такі програми “подолання та запобігання бідності” ми до сих пір не можемо звести кінці з кінцями, а Віктор Янукович, тікаючи з України, захопив з собою мілліарди доларів “кишенькових грошей”.

“Президенський резерв” він для того і є “президенським резервом”, щоб спрямовувати його на найбільш важливі напрямки роботи. Найважливішим напрямком діяльності для Януковича, як ми знаємо, було забезпечення статків “сім’ї”.

Коротка інформаційна довідка з сайту НКРЕКП, яка була наведена на початку, нічого не говорить про інші місця роботи пані Ковалів до і після її активної співпраці з пані Акімовою та до преходу на сужбу народові України після Революції Гідності.

До співпраці з Акімовою Ковалів встигла попрацювати на російського олігарха Віктора Вексельберга в компанії “Газекс-Україна”. А після Акімовой було ще цікавіше.

Офіційні повідомлення, які залишили свій слід у мережі, зазначають, що в кінці листопада 2013 у зв’яку зі сміною власності, про яку було оголошен 5 листопада 2013 року, до складу наглядової ради UMH group увійшла віце-президент UMH group Юлія Ковалів. При цьому зазначається, що наглядову раду і менеджмент компанії залишили представники попереднього власника (Бориса Ложкіна). Весь склад наглядової ради був сформований з представників Сергія Курченка.

До входу до наглядовою ради UMH group Юлія Ковалів вже працювала віце-президентом групи. Цей трудовий етап почався влітку 2013 року зразу ж після укладення угоди про купівлю актива, а в самій “групі Курченка” почала працювати ще раніше.

23 березня 2014 року Hubs пише про те, що згідно з документами, які були знайдені журналістами Hubs, адвокат Деніс Бугай інформує 1 вересня 2013 року Юлію Ковалів та Бориса Тімонькіна про перебіг перемовин щодо активів UMH group.

Такого роду інформування, а також те, що Ковалів знаходиться не в “копії”, а в прямій адресі разом з паном Тімонькіним, говорить про місце в ієрархії “групи Курченка” та про наближеність до Курченка.

Деякі журналісти та редактори видань, що входили до UMH group, які не зразу звільнилися після зміни власника і бачили Ковалів “в роботі”, зазначають, що незважаючи на те, що здебільшого вона відповідала за блок фінансів, з її боку дуже часто звучали вимоги та директиви, які напряму торкалися редакторської політики, а деколи і окремих матеріалів.

Для Ковалів робата в “групі Курченка” не була звичайною роботою на яку приходять з ринку праці, чи навіть за рекомендацією. Це була робота з людьми, з якими пов’язують тривалі та добрі стосунки. Робота з високою ступінню довіри. Потрібно зауважити, що співпраця Ковалів і Курченка почалася значно раніше, ще у 2010 рокі, коли пані Ковалів консультувала молодого починаючого олігарха як правильно організовувати схеми з торгівлі скрапленим газом.

Олександ Динник – “права рука Курченка”, “заступник Курченка”, голова правління Брокбізнес банку, довірена особа, а також операційний керівник всієї “групи Курченка” є давнім другом Юлії Ковалів. Безпосередньо з Олександром Динником і в забезпечення тих завдянь, які він виконував для Сергія Курченко, працювала пані Ковалів після того як завершила свою роботу по “реформуванню країни” разом з пані Акімовою.

Сьогодні Олександр Динник знаходиться в розшуку, в тому числі по лінії Інтерполу.

Здавалося б, кожна кандидатура, яка призначається на відповідальну посаду, проходить дуже серйозне сито. Які ж сита довелося пройти Юлії Ковалів для того, щоб бути призначеною у серпні 2014 рогу членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Зауважте призначеною указом Президента України. А пізніше навіть виконувала обов’язки голови цієї комісії. Тепер вона крокує далі і отримала високу посаду в уряді.

Окремі інтернет повідомлення про минуле Юлії Ковалів, які з’являлися свого часу, акуратно зачищаються з медіа простору.
SKELET-info

3 comments for “Цікаві факти про діяльність замміністра економіки Юлії Ковалів

 1. Никанор
  16.05.2016 at 07:17

  Все кто входил в партию воров, убийц и предателей Украины, «партию регионов» должны быть люстрированы и не могут быть допущены к работе во властных структурах.

 2. Микола
  25.05.2016 at 07:43

  А мама Юлі — Галина Федорівна Боднар в період з 2005 по2010 року в банді Бахматюка грабувала кілька облгазів, які тому належали. (Львівгаз, Закарпатгаз, Івано-Франківськгаз, Чернівцігаз, Чернігівгаз, Волиньгаз). Згодом була причетна до пограбування вкладників банків, які штучно обанкротив Бахматюк. Саме тому мама і доня на своїх сторінках у ФБ ведуть себе відсторонено. Спробуйте знайти фото доні у мами чи навпаки, чи хоча б вітання з ДН, Різдвом… Вишенька гнила як і сама вишня.

 3. Томек
  25.05.2016 at 14:01

  Муж Юлии Ковалив — Ковалив Ярема — з квітня 2015 року є Головою Державного агенства рибного господарства України.

  При злочинном режиме Януковича подозревался в причастности к финансовым махинациям в особо крупных размерах.

Добавить комментарий