Агент Арешонков

Серед усіх кандидатів, що братимуть участь у парламентських перегонах-2014 в одномандатному виборчому окрузі №64, постать Володимира Арешонкова найбільш цікава і неординарна. Його називають пристосуванцем до всіх режимів, агентом Медведчука (в СДПУ(о) вступив у 2006р.), «комуністом-литвинівцем», симпатизуючим «регіоналам», «антимайданівцем», «антифашистом» і… банальним крадієм корисних копалин Житомирщини.

Нині Арешонков знову «перефарбувався». Тепер він балотується до Верховної Ради від «Блоку Петра Порошенка». При цьому те, що такі от арешонкови стають під прапори кожної нової влади, не дивина. Їзх мета – зруйнувати систему зсередини. Дивина те, що нова влада таких арешонкових під свої прапори пускає. Чи просто затуляє на них очі, оскільки рейтинг Арешонкова та довіра до нього з боку населення менш, ніж мізерна. Мовляв, все одно не пройде, але гроші в партійну казну за свою офіційну присутність в політичній силі заплатить.

Місцеві активісти вже висловили своє обурення рішенням команди Президента України підтримати одного з найбільших корупціонерів Житомирщини кандидатом від партії влади. Їхні аргументи більш, ніж переконливі. Свого часу Арешонков працював на Януковича. Колишній президент-втікач у 2010-му році призначив Володимира Юрійовича головою Коростенської райдержадміністрації Житомирської області. Висока посада була лише формальним прикриттям, насправді Арешонков вважався так званим «смотрящим» від бандитської влади.

Тоді за лічені місяці своєї роботи Арешонков і його команда підім’яли під себе не лише тендери та державні програми задля особистого пасовиська на державних грошах, але й корисні копалини, земельні і лісові ресурси, якими розпоряджалися на власний розсуд. Тодішній голова Коростенської РДА Арешонков особисто займався оформленням десятків гектарів землі поблизу села Гулянка з метою незаконного видобутку бурштину.

Прибічник Януковича виявився наскільки жадібним до грошей, що завищив вартість своїх «послуг». Місцеві підприємці не раз говорили, що Арешонков вимагав в три рази більше, ніж інші.

Далі у Володимира Юрійовича було підвищення. Першим заступником голови Житомирської облради Володимир Юрійович став завдяки підтримці «регіоналів» та їхніх партнерів із Народної Партії, маючи перед собою одне завдання — повністю взяти під контроль незаконний видобуток бурштину в Коростенському районі.

За чотири роки перебування на посаді першого заступника голови Житомирської обласної ради, Арешонков очолив усі корупційні схеми, що приносили його команді значні прибутки.

Усі скандальні голосування в обласній раді https://www.0412.ua/photo/275 , інспіровані регіоналами, були підтримані і народниками, зокрема, про розробку ільменітових родовищ. Лише проте після неодноразових акцій протесту це рішення довелося переголосувати (йдеться про скасування) і ніби заспокоїти людей.

І це не єдина історія, у якій були заплямовані народники. Поведінка Арешонкова дуже нагадує його однопартійця і народного депутата Володимира Литвина, який у Верховній Раді увійшов до складу фракції Партії регіонів і разом з нею голосував за злочинні закони. А сьогодні Литвин спокійно їздить у рідний регіон і розповідає, як він дбає про нього.

Саме за ініціативи Арешонкова депутати Житомирської обласної ради передали майже 6 тисяч гектарів ліса в довгострокову оренду столичній фірмі https://www.telekritika.ua/lesnoi_sector/2014-04-29/93170 . Натомість людям, що мешкають поруч із цим лісом, дозволили збирати там ягоди і гриби лише двічі на тиждень. Після масових протестів жителів села Маньківці Андрушівського району Володимир Юрійович обіцяв поставити це питання на переголосування, одначе віз і нині там.

Натомість свої власні земельні питання Арешонков вирішував напрочуд вдало. Торік, Володимир Юрійович https://verhovenstvo.com/view/894 за сприяння голови Поліської сільської ради Житомирської області Андрія Степанчука та згідно з рішенням № 165 Поліської сільської ради «Про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в приватну власність для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» отримав ділянку площею 0,15 гектарів, яку записав на ім’я своєї дружини Тамари Арешонкової.

21 лютого 2014 року відбулася доленосна сесія обласної ради, яка відправила у відставку голову-«регіонала» Йосипа Запаловського та його заступника Чигиря. Проте Арешонкова ніхто не чіпав, навіть не порушували питання щодо його зняття з посади. І це попри те, що участь Арешонкова в організації «АнтиМайданів» та «антифашистських» мітингів більш, ніж доведена.

Найбільшою ганьбою для Житомира стало проведення 15 травня 2013 року в Житомирі десятитисячного «антифашистського» мітингу з пригнаних з примусу бюджетників і студентів, який організували ті самі Рижук, Запаловський та Арешонков.

Ця трійця також відіграла значну роль у дискредитації ЄвроМайдану. Арешонков, зокрема, влаштовував справжній терор, на школярів та студентів, які долучилися до студентського страйку, почали тиснути у школах. Деякі педагоги не приховували, що вказівки про репресії давав особисто «комуніст-литвинівець» Арешонков.

Особисто Володимир Юрійович у заходах не світився, але був відповідальним за постачання «тітушок» із Житомирщини у Київ. За інформацією деяких джерел з його оточення, він до останнього вірив у сильний кулак Януковича, зачистку революційного Майдану та фізичне придушення активістів.

В тему: О «Стратегии-2020», которую презентовал Порошенко

Чого хоче Арешонков зараз? Звісно, зачепитися за владу, утриматися, примножити свої статки. Цьогорічні парламентські вибори – це фактично його остання надія залишитися у владі та не перетворитися на смітник історії. При цьому він сам настільки не впевнений у своїх силах, необхідних для перемоги у 64-му виборчому окрузі, що вже наперед веде переговори щодо свого подальшого працевлаштування. Скажімо, за інформацією сайту 0412.ua https://www.0412.ua/photo/275 Володимир Юрійович висловив бажання очолити обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Нинішньому керівнику інститута Іванові Якухну щороку продовжують контракт на вказаній посаді, але рано чи пізно йому, ймовірно, доведеться поступитися місцем, яке уже забронював Арешонков.

Юрію Володимировичу, якщо ви такі не впевнені і такі жадні, як про вас кажуть, то можливо досить витрачатися на свій піар на біг-бордах і сіті-лайтах, які все одно псують коростенці, які вас щиро зневажають?

Можливо прийшов час розслабитися, взяти у руки гітару і в купі зі своїм товаришем-«регіоналом» Болюрко (тим, що на баяні) заспівати «Рідна мати, моя…» https://www.zhitomir.info/news_104733.html Вашому дуету гарно вдається лище це.

Ростислав Багряний, Тарасова правда

Добавить комментарий