Екс-ректора Петра Мельника можуть поновити на посаді

Мельника

Петро Мельник

Суд у справі Петра Мельника, екс-ректора Національного університету державної податкової служби в Ірпені Київської області перенесли на 16 жовтня. Про це Радіо Свобода повідомила Леся Савченко, що виконує обов’язки ректора за відсутності Мельника.

«Сьогодні був суд, він перенесений на завтра на 12:00. Я не суддя, я не можу констатувати, що буде, побачимо», – говорить Савченко.

За словами виконувача обов’язків ректора, колектив слідуватиме законним висновкам суду: якщо буде відповідне рішення – Мельника поновлять.

«Суд ухвалить рішення, якщо воно буде законне, то, відповідно, будуть виконувати рішення законне суду. Якщо воно буде незаконне – будуть оскаржувати», – додала вона.

Петро Мельник також балотується у мери міста Ірпінь, про це повідомила його прес-служба 19 вересня 2014 року.

Петра Мельника, ректора Національного університету податкової служби затримали 27 липня 2013 року під час отримання хабара у сумі 120 тисяч гривень.

1 серпня йому обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на два місяці. 9 серпня стало відомо, що Мельник утік, знявши електронний браслет. Згодом він переховувався в США.

1 квітня 2014 року співробітники ГУБОЗ МВС затримали екс-ректора в аеропорту «Бориспіль», куди він прилетів авіарейсом із Лондона.

 

Радіо Свобода

Добавить комментарий