Франківський кримінальний авторитет Друк іде до влади з допомогою Садового

Нещодавно стало відомо, що партія «Самопоміч» в Івано-Франківську, по округу №83 висуває скандального забудівника, директора фірми «Галицький двір» Василя Друка.

Василь Друк

Так, так, саме того Друка, який побудував будинок на вулиці Мазепи, 35А без відповідних на те документів і на самовільно захопленій землі. Перший раз громаді міста вдалося довести, що будівництво самочинне.

До слова, тоді це незаконне будівництво «кришувало» попереднє керівництво прокуратури, міліції та СБУ, але завдяки принциповій позиції Івано-Франківського міського суду та Івано-Франківського окружного адміністративного суду громада виграла близько десяти судових рішень у цій справі.

На захист громади стали деякі судді і Львівського окружного адміністративного суду, котрі підтримали рішення Івано-Франківських судів. Люди зрозуміли, що справедливість є. Дехто навіть думав, що «золоті часи» Друка вже в минулому, аж ось виборці побачили його в списках партії «Самопоміч», головою якої є мер Львова Андрій Садовий.

Андрій Садовий

Знаючи Садового, як чесну та порядну людину, дивно бачити в його партії таких людей, як Друк, адже багато хто вважає, що цей чоловік не знає нічого про порядність та людяність. Цікавим є той факт, що Друк потрапив у списки «Самопомочі» тому, що фінансує партію в Івано-Франківській області.

Крім того, за достовірною інформацією Садовий, чи хтось із його оточення допомагає отримати Друку фальшиві рішення Львівського апеляційного адміністративного суду у справі незаконної забудови на Мазепи,35А. І можна сказати, що така домовленість діє. 16 вересня 2014 року Львівський апеляційний адміністративний суд під головуванням судді Качмара В.Я. скасував одну ухвалу Івано-Франківського міського суду. Тут варто спитати прокурора Львівського області та голову Львівського апеляційного адміністративного суду, на якій підставі Львівський суд так різко почав порушувати законодавство. Та й цікаво, чи і надалі Львівські суди будуть виконувати чиїсь вказівки, а не свої обов’язки.

Виборцям, та й самому Садовому варто згадати, що Василь Друк в минулому був «смотрящим» по Івано-Франківській області від партії регіонів і вважався «кримінальним авторитетом», про що неодноразово повідомлялось в ЗМІ. Крім того, голова Івано-Франківського обласного об’єднання «Самопоміч» Ігор Банах разом із Друком будує скандальний будинок на Мазепи,35А. Ці люди просто псують імідж партії.

Громадській організації «Чесно» варто було б розібратися у партійних списках партії «Самопоміч».

Прикарпатці переконані, що Садовий разом із мерзотниками не переможе на виборах, і жодного голосу йому не дадуть. Патріоти помирали на Майдані і зараз їх вбивають на сході України не за те, щоб такі люди як Друк прийшли до влади.

Версії

Добавить комментарий