Коломойский утверждает, что отобрал у Фирташа Вольногорский ГМК не себе, а вернул государству. + ВИДЕО

Коло

 

Сегодня на пресс-конференции в Днепропетровске Игорь Коломойский заявил, что Вольногорский горно-металлургический комбинат, который был захвачен 22 сентября представителями силовых структур и чиновниками Днепропетровска, таким образом был возвращен государству.

 

Напоминаем, что по прошествии 4 дней, а именно 26 октября, Group DF, принадлежащая Дмитрию Фирташу, опубликовала официальное заявление о рейдерском захвате Вольногорского ГМК. Подробнее — Коломойский пошел войной на Фирташа?

 

Приводим официальное сообщение о сегодняшней пресс-конференции Губернатора Днепропетровской области Игоря Коломойского по ситуации с сайта Днепропетровской облгосадминистрации.

 

Хотим отметить, что на сайте в сообщении на украинском допущена случайная или преднамеренная ошибка. В частности «Вольногорский ГМК» — то есть «Вольногорский горно-обогатительный комбинат», назван «Вільногірський ГЗК», то есть «Вільногірський гірничо-збагачувальний комбінат».

Учитывая разные определения названия объекта, вообще не понятно, о чем вообще идет речь.

Текст сообщения:

 

На Вільногірському ГЗК рейдерського захвату не було

Під час своєї прес-конференції, яка тривала більше двох годин, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський заявив, що ніякого рейдерського захвату Вільногірського гірничо-збагачувального комбінату не було. За словами губернатора, на підприємстві, при чому державному, просто змінився керівник. Колишнього керівника це не влаштовувало. Це призвело до конфлікту.

Як роз’яснив Ігор Коломойський, Вільногірський ГЗК – це державне підприємство, що було певний час в оренді у Кримського титану. Кабінет Міністрів цю оренду не подовжив, завчасно попередивши власника та його компанію. 5-6 червня повинна була відбутися передача майна, проте вона не відбулася. Передача пройшла на цьому тижні.
«Коломойського не цікавить титанова галузь. І я не маю інтересу до цих підприємств. Це підприємство повернене державі та буде працювати на державу», — зазначив Ігор Коломойський.
За словами губернатора, такий комплекс може приносити в бюджет країни близько 100 млн дол США. Проте всі попередні роки, доки підприємство було в оренді, країна отримувала лише 100 млн грн.
«Я підраховував, скільки комплекс, що складається з двох ГЗК: Сумихімпром та Запорізького Титану, може приносити в бюджет країни. Це приблизно 100 млн дол на рік. На скільки я знаю, за ці ГЗК сплачувалось 100 млн грн», — зазначив Ігор Коломойський.

 

 

SKELET-info

Добавить комментарий