Менеджер «регіонала» розпиляв 700 тисяч з донькою «регіоналки» на інвентаризацію землі

Управління агропромислового розвитку Комінтернівської райдержадміністрації Одеської області 15 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Земагросервіс» на інвентаризацію земель на суму 717 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено інвентаризацію земель на території Свердлівської сільради в межах і за межами населених пунктів. Роботи мають провести до кінця року.
Фірма «Земагросервіс» зареєстрована 28 листопада 2013 року на Євгена Волчкова, котрий відомий як директор ТОВ «Интерра» депутата Комінтернівської райради від Партії регіонів Владислава Попика, який входить у комісію з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних ресурсів та адміністративно-територіального устрою.
У 2007 році при заснуванні директором фірми «Интерра» був Андрій Кованжи, який у 2011-2013 рр. очолював Одеську регіональну філію державного підприємства «Центр державного земельного кадастру». У грудні минулого року його компанія «ДП Інагро» виграла тендер «Енергоатому» на 6,41 млн грн.
Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Інагро Комінтернівське» зареєстроване у червні 2013, засновницею значиться Анастасія Мясникова, донька Людмили Мясникової, депутата Фонтанської сільради від Партії регіонів.
З 2008 року у ВДЗ опубліковані дані про підряди фірми «Интерра» на 16,82 млн грн., «ДП Інагро» – на 8,73 млн грн.

Наші гроші

Добавить комментарий