Мерія планує віддати фірмі «Сім’ї» шматок Оболоні

Фірма з орбіти так званих «межигірських компаній» екс-президента Віктора Януковича може отримати від київської влади земельну ділянку на Оболоні. Про це йдеться в проекті нормативно-правового акту, що розміщений на сайті мерії і підписаний мером міста Віталієм Кличком.

В цей розділ потрапляють проекти рішень, частина з яких виноситься на голосування Київради. 11 серпня в цьому розділі з’явився документ про затвердження проекту землеустрою щодо відведення ТОВ «Київбуджитло» землі на проспекті Героїв Сталінграда, 8-а (літера Б). Для чого? Для реконструкції будівлі поливочної станції під фізкультурно-оздоровчий комплекс — «з подальшими його експлуатацією та обслуговуванням».

Цим же рішенням пропонується віддати цю землю — в загальному 0,32 гектари — фірмі в оренду — на 25 років. В якості пояснень, в рішенні надається теза «у зв’язку з переходом права власності на майно» і посилання на договір купівлі-продажу майна від 01.03.2012 року. Це може означати, що компанія викупила нерухомість (поливочну станцію) у березні 2012-го, а київська влада має тепер передати їй землю, що знаходиться під нерухомістю:

За даними «Інформаційно-ресурсного центру» є тільки одна фірма з відповідною назвою — ТОВ «Київбуджитло». Зареєстрована вона в Броварах, на Кірова, 90, офіс 16. Ця адреса прекрасно знайома більшості журналістів — тут зареєстровано цілий ряд компаній, котрі будували і обслуговували резиденцію екс-президента Віктора Януковича у Межигір’ї. Також це є місцем реєстрації для компаній дружини екс очільника Державного управління справами Андрія Кравця Марини Пелих, яка за часів перебування Олександра Попова в кріслі очільника КМДА отримала в оренду і власність декілька земельних ділянок в місті. Засновником же ТОВ «Київбуджитло» є ТОВ «Дом Лесника»:

Це фірма, яка володіла мисливським угіддям Януковича у Сухолуччі і постачала в Межигір’я коштовне меблеве і інтер’єрне оздоблення.

Коли це питання буде винесене на голосування Київради і чи буде взагалі — поки невідомо. Ми спробуємо дізнатися детальну інформацію по цій справі.

Максим Опанасенко, Свідомо

 

Добавить комментарий