Мінрегіон під керівництвом Гройсмана нищить українську науку!

Керівництво Мінрегіону України намагається знищити Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів (далі — НДІБМВ) з 85-річною історією існування. Мета рейдерів — захопити приміщення інституту площею п’ять тисяч «квадратів», що розташоване за адресою: м. Київ вул. Костянтинівська 68. Співробітників наукової установи при цьому просто викинуть на вулицю!

Трудовий колектив НДІБМВ звернувся до президента громадської організації «Антикорупційний підприємницький фронт» Ігоря Єгорова, який є заступником голови комітету з питань права та громадського контролю Громадської ради при Мінрегіоні України, з проханням не допустити знищення їх науково-дослідної установи.
Вчені НДІБМВ відзначають, що ліквідація Інституту зробить неможливою об’єктивну оцінку якості будівельних матеріалів, що призведе до безконтрольного ввезення в Україну низькосортних будматеріалів з ​​Азії. А використання неперевірених матеріалів може привести до непередбачуваних наслідків, навіть до людських жертв.
Реагуючи на звернення, Ігор Єгоров здійснив аналіз документів, наданих науковими співробітниками НДІБМВ, та взяв участь у зустрічі з трудовим колективом установи. В результаті, він дійшов висновку, що законні підстави для ліквідації наукового закладу – відсутні.
Чиновники Мінрегіону і раніше намагались захопити приміщення наукової установи: виселити іі працівників з будівлі, приєднати її до непрофільного закладу, але їх спроби були марними – трудовий колектив відбивав всі атаки на заклад. З приходом у 2014 році на посаду міністра Мінрегіону Володимира Гройсмана, рейдери значно активізувалися.
Ігор Єгоров зазначає, що для захоплення НДІБМВ чинуші Мінрегіону, використовують необґрунтовані та безпідставні рекомендації Комісії з розгляду питань стосовно оптимізації системи державних установ та організацій, що належать до сфери управління Мінрегіону. Рейдери Мінрегіону також розповсюджують інформацію про неминучу ліквідацію інституту, що призводить до втрати довгострокових господарських відносин НДІБМВ з підприємствами України та зарубіжжя.
Громадський діяч підкреслює, що ГО «Антикорупційний підприємницький фронт» звернувся до СБУ, ГПУ, Комітету ВРУ з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією з вимогою провести перевірку підстави ліквідації Мінрегіоном Українського науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту будівельних матеріалів та виробів. Крім того, у разі необхідності громадська організація застосує засоби прямої дії для захисту установи.
Громадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт» – це громадське об’єднання правозахисного та антикорупційного спрямування, створене з метою забезпечення умов безперешкодного ведення підприємницької та інвестиційної діяльності в Україні.
Элита страны

Добавить комментарий