Оксана Садова — скромна чиновниця МОЗ, або спільниця сина шахрая?

Син чиновниці Міністерства охорони здоров’я України Садової Оксани Іванівни промишляє шахрайством на довірі, попередньо переписавши все своє майно, нажите за рахунок довірливих клієнтів на матір.
Про це співробітникам ГО «Антикорупційний підприємницький фронт» розповів підприємець В. Лащенко, постраждалий від дій Юрія Садового, сина чиновниці МОЗ України, що займає посаду головного спеціаліста Відділу ліцензування, акредитації та сертифікації, Управління з питань якості надання медичної допомоги.
Після того як представники ГО «АПФ» звернулися до Оксани Садової з проханням прокоментувати дану ситуацію, в їх адресу стали надходити погрози, від представника Оксани Садовой — Володарського Олега Едуардовича, генерального директора юридичної компанії «Спадщина — Капітал».

У 2012 році, Лащенко який бажав придбати землю під будівництво будинку познайомився з Юрієм Садовим, який представився, фахівцем з оформлення земельних ділянок.
Як повідомив Юрій при особистій зустрічі, його бізнес успішний, перш за все, завдяки його матері Садовій Оксані Іванівні, яка працюючи на «хлібній» посаді в МОЗ України, знайомить Юрія з чиновниками з потрібних йому сфер, в тому числі і з тими від яких залежать питання оформлення землі.
Увійшовши в довіру до В. Лащенко Юрій Садовий отримує від нього 21 000 доларів на покупку і оформлення ділянки.
У терміни обіцяні Юрієм Садовим, ділянка не була куплена, гроші, передані йому Лященко, не були повернені, Юрій ховається і перестає брати трубку.

Обдурений Юрієм Садовим, Лащенко звертається до суду, після чого Юрій Садовий дає контакти своєї матері Оксани Садової і обіцяє, що його мама вирішить з ним всі проблемні питання.
Поки тривав суд, Лащенко дізнається, що все своє майно Юрій Садовий переоформляє на матір і всі обіцянки розрахуватися ведуться лише з однією метою затягнути час.
Всі спроби зустрітися і поговорити з матір’ю Юрія, Оксаною Садовою, у Лащенко, закінчувалися лише обіцянками чиновниці МОЗ, «допомогти йому тільки з безкоштовними ліками», якщо він не відстане від неї і від її сина, і продовжить вимагати свої гроші.

У той же час, у «скромної» чиновниці, з’являється новий автомобіль — Сітроен С4, мінімальна вартість якого становить 300 тис. грн. Проживає Оксана Садова в 2-х кімнатній квартирі в Києві (на елітному Печерську), яка розташована недалеко від Хрещатика.

ГО «Антикорупційний підприємницький фронт» звернувся в МОЗ з вимогою надати декларацію про доходи Оксани Садової за 2011, 2012, і 2013 рік.

Представник Оксани Садовой — Олег Володарський генеральний директор ЮК «Спадщина — Капітал», в телефонній розмові з представниками ГО «АПФ» назвав Лащенко — «мусорським» за те, що той звернувся до правоохоронних органів та до суду і намагався вирішити питання з шахраєм в правовому полі.

У родини Садових даний епізод шахрайства на довірі, швидше за все, далеко не перший, інакше як чиновниця Мінохоронздоров’я зі скромною офіційною зарплатою пояснить походження свого майна?
Можливо гроші, які передають довірливі клієнти сина Юрія, що чекають від нього виконання подібних «послуг», дозволяють безбідно існувати чиновниці від медицини і трансформуються згодом в машини і квартири.
Нагадаємо, що за опитуванням проведеним ГО «ВО «Захищена медицина », хто з чиновників МОЗ заслуговує люстрації, Оксана Садова зайняла почесне третє місце з 165 чиновників МОЗ зазначених в опитуванні.

Громадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт» (АПФ) — це громадське об’єднання правозахисного та антикорупційного спрямування, створене з метою створення умов безпечного ведення підприємницької та інвестиційної діяльності в Україні.

 

Элита Страны

Добавить комментарий