Проти брата Добкіна порушено кримінальну справу за підкуп виборців, — Аваков

Управління міліції в Харківській області порушило кримінальні провадження за фактом підкупу виборців кандидатами в народні депутати України Дмитром Добкіним (братом екс-губернатора Харківщини Михайла Добкіна) і Володимиром Скоробагачем.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

«У Харківській області МВС порушило кримінальні виробництва за фактом підкупу виборців, через роздачу продуктових наборів на користь кандидатів Дмитра Добкіна та Володимира Скоробагач (гречка, цукор, печиво, масло, згущене молоко .. все присмачене листівками і агітацією кандидата ..)», — написав він.

«Підкуп виборців — як альфа і омега, як головне правило афериста, який бажає пролізти в Раду. Затарся гречкою і консервами, все поклади в кульок з твоїм кандидатським «світлим” профілем. Додай пачку з цукром, чай і пару календариків з собою красивим. Пообіцяй, а потім роздай гривень по 200 і, товариші дорогі, зустрічайте новоявленого депутата Верховної Ради», — зазначив міністр.

«І не дивуйтеся потім, що корупція не зупиниться. І не ображайтеся, що крадуть і голосують не ті закони», — додав Аваков.

Insider

Добавить комментарий