Управління держохорони України «кришує» квартирну аферу у Киеєві

удо13 листопада 2014 року о 10:00 біля будівлі УДО (вул. Богомольця, 8) більше 50 ошуканих інвесторів, що залишилися в Києві без квартир у житловому комплексі (проспект Перемоги, 115-А) проведуть пікет на знак протесту дій Валерія Гелетея, який закриває очі на ШАХРАЙСТВО в Управління державної охорони України.

Купуючи квартири з 2004 року, люди вірили: забудовник, що будує житло для держструктури (УДО) – не ошукає. Інвестори за роки бездіяльності прокуратури Києва провели власне розслідування, яке доводить, що шахрайство прикривали в Управлінні держохорони України. Саме УДО заснувало ДП “Житлоінбуд”, що є замовником будівництва, і призначило його директором Долгова Євгена Борисовича. На цій посаді Долгов Є.Б. вчинив, за обвинуваченням прокурора, розтрату в особливо великих розмірах – кримінальне правопорушення, передбачене ч.5 ст.191 КК України. Нещодавно Долгов Є.Б. вийшов під заставу більшу за 1 млн грн., не перебуває під домашнім арештом, а продовжує «працювати»!

УДО дозволило директору підприємства ДП «Житлоінбуд» проводити шахрайські дії стосовно людей-інвесторів, продаючи квартири, власниками майнових прав яких є банк «Форум». Це завідома були подвійні продажі.

Схема афери була втілена у життя Управлінням державної охорони України, банком «Форум» та ДП «Житлоінбуд» при Управлінні державної охорони України. Гроші розкрадені, люди без житла, ніхто не притягнутий до відповідальності.

Материал пришел в рубрику «Прислать SKELETa»
SKELET-info

Добавить комментарий