В Украине арестованы активы хозяина Альфа-банка Михаила Фридмана

Андрей Волков: российский «Альфа-рейдер» в Украине. ЧАСТЬ 1

Михаил Фридман и Андрей Садовой на ежегодном «Alfa Jazz Fest» во Львове

Генпрокурор Ирина Венедиктова сообщает, что по ходатайству прокуроров в Украине арестованы активы российского олигарха и собственника «Альфа-банка» Михаила Фридмана на сумму в 12,4 млрд.грн. Причём в его же банке.

Эти активы, по словам главы Офиса генпрокурора, состоят из ценных бумаг кипрских компаний, которые принадлежат бизнесмену.

В Украине арестованы активы хозяина Альфа-банка Михаила Фридмана

Ранее по ходатайству прокуратуры были арестованы 469 млн. грн. Михаила Фридмана. Как утверждают в Офисе генпрокурора, таким образом был предотвращён вывод средств из Украины, который начался незадолго до начала военных действий на территории Украины.

Прецедентом послужила попытка вывода 1,1 млрд. грн. через кипрскую компанию.

Напоминаем, что Михаил Фридман является уроженцем Львова и устраивает в городе Alfa Jazz Fest.

Skelet.Org

По теме: В Испании Фридмана подозревают в рейдерстве

Альфа-Банк хочет купить Монобанк. Цель — обойти Приватбанк и стать лидером на кредитном рынке

ДОСЬЕ: Андрей Волков: российский «Альфа-рейдер» в Украине. ЧАСТЬ 1

1 comment for “В Украине арестованы активы хозяина Альфа-банка Михаила Фридмана

 1. creator
  17.05.2022 at 12:19

  Заява Альфа-Банку Україна щодо інформації від Офісу Генерального прокурора України

  Альфа-Банк Україна підтверджує, що заарештовано рахунки з цінними паперами холдингової компанії ABHU, яка володіє 42,4% акцій Альфа-Банку Україна, та які знерухомлено через обмеження Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Більш того, Альфа-Банк Україна сам і виконав минулої п’ятниці ухвалу про арешт рахунків, згідно з ухвалою суду.

  Арешт рахунків ніяк не впливає на функціонування Альфа-Банку Україна та не має жодних наслідків для клієнтів. Ще раз звертаємо увагу, що гроші не виводилися, а заводилися на холдингові компанії, рахунки яких відкрито в Альфа-Банку Україна. Щодо згаданої угоди, то за інформацією, що є у банку, вона проведена між двома уповноваженими сторонами відповідно до законодавства України. Предметом угоди були корпоративні права на організацію з активами понад 10 млн доларів. Вся інформація про угоди клієнтів надсилається банком на запит уповноважених органів у встановленому порядку.

  Михайло Фрідман ніколи не брав участі в управлінні банком, у кожній з компаній є свій менеджмент. Управління банком, як і раніше, здійснює Правління та Наглядова рада. Акціонери не беруть участь у роботі банку та афілійованих компаній. З квітня 2022 року право голосу за їхніми акціями НБУ передав Сімеону Дянкову – колишньому міністру фінансів і віцепрем’єру Болгарії, та нинішньому голові Групи фінансових ризиків Лондонської школи економіки.

  Банк працює у штатному режимі, у законодавчому полі та відповідно до вимог НБУ. Зі свого боку банк надає правоохоронним органам всю необхідну інформацію.

  Раніше Михайло Фрідман відкрито виступив проти війни та спростував звинувачення у виведенні коштів https://interfax.com.ua/news/economic/828896.html

  З повагою,
  прес-служба

  Альфа-Банк Україна

Добавить комментарий