За незаконне відведення ділянок на Полтавщині чиновнику можуть дати від 2 до 5 років

Як повідомляє прес-служба Департаменту ДСБЕЗ МВС України, на Полтавщині за матеріалами обласного управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС оголошено повідомлення про підозру в скоєнні злочину начальникові одного з районних відділів Держземагенства.
Правоохоронці встановили, що вказаний службовець без проведення польових обстежень і установлення меж ділянок історико-культурного значення вилучив з державної власності 75 земельних ділянок та передав їх фізичним особам у приватну власність. На зазначених ділянках знаходилися пам’ятки культурної спадщини, що перебувають на державному обліку. Внаслідок неправомірних дій зловмисника державі завдано збитків на суму понад 65 млн. грн.

За службову недбалість та неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків ч. 2 ст. 367 КК України передбачено відповідне покарання у вигляді позбавлення волі строком від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі слідчі дії тривають і вирішується питання щодо накладення арешту на земельні ділянки та повернення їх у державну власність.

SKELET-info

Добавить комментарий