За скільки продав країну член НКЦПФР Михайло Назарчук?

Михайло Назарчук

Восени 2014 року Інтернетом майнула новина про те, що Служба безпеки України перевіряє причетність бізнесмена Ріната Ахметова і народного депутата, лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова до фінансування сепаратистів. Зокрема, про це в ефірі «5 каналу» заявив заступник голови СБУ Віктор Ягунов: «Ми спостерігаємо, що якийсь завод не піддається нападу, не грабується, на нього не нападають, виникає питання — чому, коли сусідній будинок розбомблений, а то не розбомблено. Зрозуміло, що хтось комусь платить. Це фактично такий бізнес на війні».

 

Між тим проблема фінансування сепаратистів виявляється дуже серйозною, бо останні дані свідчать про те, що такими діями не гребують навіть службові особи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України.
Зокрема сьогодні поговоримо про фінансування уродженцем РФ Назарчуком Михайлом Ігоровичем дій проросійських сепаратистів на сході України, вчинених з метою насильницького повалення конституційного ладу та зміни меж території України.
Назарчук М.І. з червня 2013 року призначений членом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, відомий як представник «донецького клану» та людина Ріната Ахметова. Основною задачею перед державним службовцем було поставлено організацію в інтересах «донецьких покровителів» контролю фінансових потоків на страховому ринку та налагодження «контролю» за діяльністю учасників фондового ринку.
Враховуючи значний досвід роботи в страховому сегменті фінансового ринку України та наявність підконтрольної йому групи страхових компаній, Назарчук М.І. організував проведення незаконних фінансових оборудок саме через зазначений напрямок.
Зокрема, в 2013-2014 роках Назарчук М.І., використовуючи владні повноваження та координуючи діяльність з екс-міністром доходів і зборів Клименком О.В. запровадив на фінансовому ринку України механізм тінізації фінансових потоків через використання підконтрольних страхових компаній у якості податкових «площадок».
Протягом 2013 початку 2014 років підконтрольними Назарчуку М.І. страховими компаніями ПрАТ «СК «Кремінь», код ЄДРПОУ 24559002 (фактично керує брат Назарчука М.І., громадянин РФ – Назарчук О.І., 02.07.1972 р.н., уродженець Ставропольського Краю РФ, зареєстрований в м. Пятигорськ), ТДВ «СК «Поділля» (код ЄДРПОУ 36088859), ТДВ «СК «Акцепт» (код ЄДРПОУ 36695082), ТДВ «СК «Співдружність» (код ЄДРПОУ 31714697), ПрАТ СК «ВУСО» (код ЄДРПОУ 31650052) та іншими проведено схемних (сумнівних) операцій з перестрахування на суму понад 4,3 млрд.грн. При цьому, при здійсненні перестрахування у резидентів, понад 90% перестрахових операцій його компаній мають ознаки фіктивності.
Частину коштів отриманих у незаконний спосіб Назарчуком М.І. передавались Клименку О.В. та використовуються протягом останніх 6 місяців для фінансування дій проросійських сепаратистів на сході України.
Водночас, використовуючи службові повноваження члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України Назарчук М.І. забезпечує прикриття махінацій пов’язаних з обігом цінних паперів підконтрольних учасників фондового ринку ПрАТ «ОБК «Офал», ПрАТ «Новьюенерго», ПрАТ «Прометей-Телеком», Корпоративний інвестиційний фонд «Голден вертекс фонд», ПрАТ «Укргазотрейд», ПАТ «Інвестиційно-фінансовий консалтинг», ПрАТ «Альтера фінанс», які використовуються як кінцевий ланцюжок перед отриманням готівки після проведення операцій зі страхування. Підтвердженням вищенаведеного є нещодавній скандал із медіахолдінгом «Весті» (який пов’язують із гаманцем сім’ї Януковичів – Сергієм Курченко). Як встановлено в ході розслідування правоохоронцями, саме через купівлю-продаж цінних паперів ПрАТ «Укргазотрейд», ПрАТ «Новьюенерго», ПрАТ «Альтера фінанс» здійснювалось незаконне обготівкування коштів у сумі 54 млн.грн. представниками медіахолдінгу «Весті».
Зазначене свідчить про те, що службова особа Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України Назарчук М.І., в інтересах «донецьких покровителів» через механізм перестрахування та фондовий ринок здійснює конвертацію грошових коштів, що в подальшому використовуються для фінансування дій проросійських сепаратистів на сході України, повалення конституційного ладу та зміни меж території України.

 

SKELET-info

Добавить комментарий