Залізничники без тендеру віддали 5,5 мільйона партнерам сина транспортного замміністра

ДП «Дарницький вагоноремонтний завод» 9 жовтня уклав угоду з ТОВ «Західспецбудмеханізація» на виконання робіт з ремонту асфальтного покриття автодоріг і тротуарів на території заводу. Вартість угоди склала 5,50 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Об’єми робіт в документації на «ВДЗ» не уточнені. Розпочати ремонт повинні упродовж 10 днів після отримання 50% авансу, закінчити – за півтора місяці.
Власниками фірми «Західспецбудмеханізація» («ЗСБМ») є Ігор Зюбрик і Євген Яворський. Підписантом компанії в ЄДР зазначений Орест Лозинський.
У 2010-2012 Зюбрик очолював фірму «Технології ремонту транспортної інфраструктури», а Лозинський є директором «Технологій» з кінця 2012 р.
Співзасновником фірми «Технології ремонту транспортної інфраструктури» у 2008 виступив Антон Корнієнко, син чинного замміністра інфраструктури Володимира Корнієнка. У складі власників «Технологій» Корнієнко-молодший перебував до літа 2012 р., контролюючи третину статутного капіталу фірми. Водночас, у 2009-2011р.р., за даними «ВДЗ», компанія «Технології» виграла тендерів на 40,66 млн грн.
Одночасно з Антоном Корнієнком до складу власників «Технологій» також входила Оксана Зюбрик-Жмурко, зареєстрована з вказаним вище власником «ЗСБМ» Ігорем Зюбриком за однією адресою.
Компанія «ЗСБМ» почала вигравати тендери у липні цього року. Загалом за чотири місяці вона отримала замовлень щонайменше на 39,26млн грн.
Наші гроші

Добавить комментарий