Залізничники розпиляли 3,5 мільйони між фірмами одних засновників

ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» 22 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Транс-Універсал-Груп» на закупівлю шин і камерна суму 3,47 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено 238 одиниць шин семи різних типів, доставити їх залізничникам фірми повинні до кінця поточного року.
На тендер подавалися три компанії. Дешевшу пропозицію фірми «Альфатех» відхилили за неповний пакет документів. Таким чином лишилися «Транс-Універсал-Груп» і ПП «НВП «Спецтех Капітал».
Обидві фірми-конкурентки заснувала родина Матвійчуків з Вільногірська – Віталій Матвійчук та Юлія Матвійчук.
«Спецтех Капітал» вони разом заснували у листопаді 2008 р., однак наразі фірма переоформлена на Наталію Явтушенко, зареєстрованій по тій же вулиці Леніна, що й Віталій Матвійчук.
«Транс-Універсал-Груп» був заснований самим Матвійчуком у березні 2008 р., з жовтня 2010 р. вони з Юлією Матвійчук володіють компанією разом.
При цьому обидві фірми приписані за однією адресою (м. Вільногірськ, вул. Леніна, 67) і з однаковими телефонами – мобільний (067) 523-43-73 і міський 417-44.
«Транс-Універсал-Груп» почав вигравати тендери наприкінці 2011р. і за цей час отримав замовлень на 20,54 млн грн. «Спецтех Капітал» натомість жодного тендеру не вигравав.

Безымянный1

 

 

 

 

 

 

 

Наші гроші

Добавить комментарий