Ахметов заплатив АП $40 млн за свою людину на посаді глави Центренерго, — Корчинський

Дмитро Корчинський: Про це не напишуть Найем і Лещенко

Дмитрий Корчинский

Дмитрий Корчинский

Керівництво компанії « Центренерго » передано людині Ахметова, за що Порошенко отримав 40 млн доларів

Лідер партії «Братство» Дмитро Корчинський наполягає, що українцям не варто переживати з того приводу, що нова влада спокійно провела колишніх регіоналів у Верховну Раду, оскільки є й більш серйозні гріхи за оточенням президента. Цю новину передає «Преса України».
За інформацією Корчинського, керівництво компанії « Центренерго » передано людині Ріната Ахметова, за що Президент України Петро Порошенко отримав 40 мільйонів доларів, а решту 60 мільйонів він отримає після приватизації.

« Центренерго » тільки що віддана людині Ахметова. За це головний олігарх Януковича заніс хлопцеві, ім’ям якого названа фракція, якій належить Міністерство енергетики, 40 мільйонів доларів, а ще 60 мільйонів занесе після приватизації, яка скоро відбудеться», — написав Корчинський в соцмережі.

Лідер «Братства» упевнений, що шановні журналісти Мустафа Найєм і Сергій Лещенко, які потрапили до Верховної Ради від партії «Блок Петра Порошенко», не будуть проводити своїх скандальних розслідувань.

«На захист Вітчизни і економічні реформи президент і прем’єр витрачають добре, близько 5% своїх зусиль, інші присвячені завершальному етапу великої приватизації», — додав Корчинський.

Він зазначив, що заворушення у Вінниці — на батьківщині президента і спікера — це тільки перший дзвіночок новому режиму. Причому, пакувати валізи нової влади, на думку Корчинського, доведеться навіть швидше, ніж Януковичу.

«Втім, тут я повністю погоджуюся з президентом, бунти — на руку Москві, на відміну від корупції, яка до них підштовхує», — резюмував Корчинський.
Ілля Скібінський, Воля народу

Добавить комментарий