« Індар » купив холодильник вдвадорога у сина бізнес-партнера керівника «Індару»

індар

Такий холодильник коштував державним фармацевтам понад $10 тисяч.

Державне ПАТ по виробництву інсулінів « Індар » 6 жовтня уклало угоду з ТОВ «МВВ інструментс» на постачання морозильного ларя «Thermo scientific revco»вартістю 166 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
Обсяг морозильної камери становить 85 літрів, що відповідає 3 кубічним футам.
Ларь «Thermo scientific revco» з таким обсягом камери за кордоном коштує $5 762, що по жовтневому курсу долара відповідало 75 тис грн.
Засновниками фірми «МВВ Інструментс» є Яна Хейфец (Ізраїль) та киянин Борис Хейломський. Останній є батьком Олександра Хейломського, який є співзасновником фірми «Рідан» разом з нинішнім головою правління «Індару» Любов’ю Вишневською.
Вишневську було призначено керівником «Індару» за часів президентства Віктора Януковича. Новий міністр Олег Мусій цього року намагався звільнити її з роботи, однак йому це не вдалось.
Вишневська називала це спробою рейдерського захоплення підприємства, хоча «Індар» належить саме МОЗу через його компанію «Укрмедпром».
Після цього у Верховній Раді було піднято питання про відставку Мусія. Формально постанова про звільнення міністра була зареєстрована депутатами Анжелікою Лабунською та Романом Стаднійчуком. Останній став нардепом у 2012 році за квотою Арсенія Яценюка, розпорядником якої, за даними «Української правди», був Микола Мартиненко.
За словами міністра, ініціаторами його відставки була група нардепів Миколи Мартиненка та його «правої руки» Анатолія Диріва. Нагадаємо, протеже Мартиненка Руслан Салютін очолював тендерний комітет МОЗ і провалив закупівельну компанію міністерства. Його було звільнено з МОЗу разом з Салютіним.
У 2013 році АМКУ починав дослідження кількох тендерів за участі «Індару» та «МВВ інвестментс». Однак до якихось результатів це не призвело.
Нащі гроші

Добавить комментарий