Ставицький злив 10 мільйонів фірмі, яка сама написала тендерну документацію

Генеральною прокуратурою України розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями Мінприроди України при закупівлі товарів на суму 9,7 млн грн. Про це повідомляє прес-служба генпрокуратури.

«За ініціативи позаштатного радника Міністра екології та природних ресурсів України та на виконання доручень колишнього Міністра екології та природних ресурсів України Едуарда Ставицького, у 2012 році службовими особами Мінприроди України всупереч вимогам Закону України «Про здійснення державних закупівель» надано протиправні переваги одному із ТОВ шляхом наділення його правом самостійно розробити документацію з конкурсних торгів та закуплено устаткування для автоматичного оброблення інформації на загальну суму 9,7 млн грн. При цьому, придбана продукція з часу закупівлі за цільовим призначенням не використовувалася», – сказано у повідомленні.
У 2012 році устаткування для автоматичного оброблення інформації закуповувалося тільки у ТОВ «Беніш Джі Пі еС Україна». 14 грудня 2012 року з нею підписано договорів на суму 9,76 млн грн.
Засновниками «Беніш Джі Пі еС Україна» є Григорій Аполонов (17,5%), Євген Фельдшеров (20%), мальтійська компанія «Сек’юріті Сінтез енд Девелопмент Лімітед» (25%) і ТОВ «Торговий дім «Укртекст» (37,5%). Остання належить Віктору Чопенку і компанії «Беніш Груп Лімітед», також зареєстрованій на Мальті.
Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Супутник – Сек’юріті», що зареєстроване на «Лоранта Трейд Лімітед» (Сполучене королівство).
У червні цього року Адмінколегія Одеського територіального відділення АМКУ визнала, що «Беніш Джі Пі еС Україна» узгодила свої дії з «Супутник – Сек’юріті» на одному з тендерів.
Наші гроші

Добавить комментарий