Столичні депутати відмовили Ахметову, а Пилипишина задовольнили. Столичний ЦУМ. ВІДЕО

Ринат Ахметов

Ринат Ахметов

Столичні депутати відмовилися виділяти землю Ахметову, проте віддали амфітеатр Пилипишину (Відео)

 

Сьогодні на сесії Київради розглядалося багато скандальних земельних питань серед яких — про передачу земельної ділянки фірмі Ахметова ТОВ Столичний ЦУМ та виділення двох земельних ділянок фірмам Віктора Пилипишина. В проекті про виділення земельної ділянки ТОВ Столичний ЦУМ зазначалося, що 1 сотка землі передається для обслуговування, експлуатації та реконструкції трансформаторної підстанції на вул.Б.Хмельницького 2, право власності на яку перейшло до підприємства на підставі інвестиційного договору. Виступаючи депутат Київради Руслан Андрійко закликав колег не голосувати за виділення землі Ахметову, який підтримує сепаратисті настрої на Сході країни. Крім того Андрійко зазначив, що від будівлі, яка носила історичну цінність для Києва, залишився один фасад. Під час подальшого обговорення даного питання, виявилося, що через те, що будівельники Ахметова «вкопалися» на два поверхи в землю, будівля міської мерії дає тріщини. Після провального голосування секретер міськради Олексій Резніков дав протокольне доручення запросити на наступне засідання представника забудовника столичного ЦУМу.

 
Проте депутати не були так солідарні під час розгляду інших скандальних питань про виділення земельних ділянок в Шевченківському районі фірмам Віктора Пилипишина. Після того, як столичні депутати проголосували за виділення амфітеатру фірмі Плипишина, що на проспекті Перемоги, 84-а, депутат Верховної ради Юрій Левченко, який був присутній на сесії, разом з іншими депутатами Київради заблокували трибуну задля унеможливлення голосування за виділення іншої земельної ділянки в парку «Веселка» депутату, який голосував за закони «16 січня».

 


Через блокування трибуни секретар Київради оголосив перерву задля узгодження даного питання з керівниками фракцій. Після перерви Олексій Резніков оголосив, що прийняте рішення про створення робочої групи, яка зробить виїзне засідання задля узгодження даного питання з місцевими мешканцями. Дане питання було знято з порядку денного)

 

Материал пришел в рубрику ПРИСЛАТЬ СКЕЛЕТа

 

SKELET-info

Добавить комментарий