Близько 150 осіб намагаються захопити Одеський НПЗ — адвокат

Одеський НПЗ

Перша спроба захоплення заводу була 13 жовтня. Працівники підприємства вийшли на прохідну і тримають оборону.

Близько 150 осіб під прикриттям слідчого зараз намагаються проникнути на територію Одеського нафтопереробного заводу. Про це Корреспондент.net повідомив юрист підприємства Денис Серебренніков.

За його словами, на прохідну заводу прийшла слідчий Жуковська з постановою суду на відбір проб у резервуарах палива, яке заарештовано на НПЗ.

«Як експертів вона привела більше 150 співробітників фірм Коломойського, які намагаються потрапити під її прикриттям на завод. У постанові не зазначені прізвища людей, яких потрібно допустити на територію заводу. Тому вона хоче завести сюди незрозумілих 150 осіб і здійснити рейдерське захоплення», — сказав Серебренніков.

Він додав, що працівники підприємства намагаються не пропустити чужих на територію заводу.

Адвокат також повідомив, що керує рейдерським захопленням представник Коломойського в Одесі, керівник ВАТ Ексімнафтопродукт Андрій Романовський.

Раніше гендиректор підприємства Марк Епштейн заявляв, що люди олігарха Ігоря Коломойського під виглядом інвентаризації мають намір захопити Одеський нафтопереробний завод. За його словами, 13 жовтня була перша спроба захоплення заводу.

Нагадаємо, Одеський НПЗ перебуває під арештом у зв’язку з розслідуванням, розпочатим щодо власника групи компаній ВЕТЕК Сергія Курченка.

У ході розглядів адвокат Курченка Андрій Федур неодноразово заявляв, що з Одеського нафтопереробного заводу хочуть викрасти нафту на десятки мільйонів гривень.

Корреспондент

Добавить комментарий