У сина скандального замгенпрокурора з охоронцем Коломойського був спільний партнер, який зник після Майдану

Олександр Прихватило безвісти зник у квітні 2014 року.

 
У сина замгенпрокурора Олександра Даниленко після Майдану безвісти зник бізнес-партнер, який мав справи з засновником охоронної фірми Ігоря Коломойського «Б.О.Г.».
За даними «Наших Грошей», у 2011-2012 рр. В’ячеслав Даниленко став засновником низки підприємств, де його партнером виступив киянин Олександр Прихватило, відомий як учасник чемпіонату бойового самбо.
Зокрема, на них було зареєстровано ТОВ «Страхова агенція «Плай-Плюс», ТОВ «Українська Інноваційна Бізнес Група «Київ» і ТОВ «Українська Автомобільна Корпорація «Автопром». Партнерами вони залишались щонайменше до кінця 2012 року.
У страховій компанії «Плай-Плюс», що пізніше працювала під назвою «Плай-Фінанс», директором у 2012 році значилась Лєна Прихватило, мати Олександра. Пізніше Даниленко вийшов зі складу засновників цих фірм. УІБГ «Київ» досі зареєстроване на Олександра Прихватила.
Як повідомила «НГ» мати Олександра, вищезгадані компанії господарської діяльності не вели і бізнес залишився тільки у планах. У мережі інтернет можна відшукати оголошення про пошук працівників цими компаніями.
15 квітня цього року Олександр Прихватило зник безвісти.
За інформацією «НГ», рідні Олександра Прихватила пов’язують його зникнення із роботою в ГО «Самооборона Києва», співзасновником якої він виступив у березні 2014 року разом з дніпропетровцями Анатолієм Жорновим та Станіславом Красновим.
Анатолій Жорновой в часи Євромайдану був відомий як сотник Медвідь і керував 11-ю сотнею.
ГО «Самооборона Києва» має неформальну назву «Нарнія» і проводить тренування на Трухановому острові на базі Управління спорту КМДА. У серпні цього року журналісти Spilno.TV звинуватили «Самооборону Києва» у побитті. Але «Самооборона Києва» це заперечувала.
Також Анатолій Жорновой є засновником ПП «Б.О.Г.» («Безпека Обізнаність Гарантія») – фірма, що охороняє бізнес Ігоря Коломойського. Бізнесмен сам визнав це в інтерв’ю Української правди у 2008 році.
«Так, це наша компанія, вона охороняє наші заводи, фабрики, фірми. Але ж в цій охоронній структурі працює тисяча людей. Її організовував колишній начальник Дніпропетровського обласного МВС генерал Козін… Ну зараз такі часи, що ззовні вони однакові, і не розбереш, де міліція, а де ці хлопці (Сміється)… Але якщо без жартів, то в «Б.О.Г.» будь-кого не беруть», – сказав Коломойський.
За даними ЗМІ, «Б.О.Г.» також охороняє особисто Коломойського, його сім’ю і будинок і неодноразово брала участь у рейдерських захопленнях.
У березні цього року активісти виявили у Гостомелі 13 автомобілів, власником яких стали вважати екс-президента Януковича. Машини мали доставити у резиденцію «Межигір’я», однак до місця призначення потрапили не всі.
За даними ЗМІ, до зникнення авто був причетний і Жорновой. Зокрема авто бачили на вул.Соломянська,3, де займала приміщення фірма «Б.О.Г.».
Нагадаємо, на В’ячеслава Даниленко було оформлено частку у компанії вивела з державної власності 140 гектарів водойм поблизу сіл Хлепча та Солтанівка Васильківського району Київської області через фірму «Солтанівка-каскад». У маєтку на цій землі жив сам заступник Генпрокурора Віталія Яреми Анатолій Даниленко.
Під час підготовки сюжету про цю оборудку невідомий погрожував журналістці телепрограми «Наші Гроші» Аліні Стрижак.
Після оприлюднення цих даних Ярема висловив упевненість, що його заступник невинен, оскільки можуть мати легальне походження через бізнес сина. Анатолій Даниленко, який завідує кадрами Генпрокуратури, попросив відсторонити його від роботи на час проведення перевірки.

 

ОРД

Добавить комментарий